Tüp Bebekte Embriyo Kalitesi

Aslında şöyle düşünebiliriz. Sizlerin rahmi toprak olarak düşünülsün ve o toprağa kalitesiz bir ürün ekildiğinde o ürün genel olarak sağlıksız bir şekilde büyüyecek ya da hiçbir şekilde etkileşime giremeyerek toprakta kaybolacaktır. Bu da aynen Embriyo Gelişmi örneğidir. Buna bakılarak embriyonun kalitesinin de ne kadar önemli olduğunu görebilirsiniz. Hem anne hem babanın üreme hücrelerin kalitesi ile bağlantısı olan embriyo sağlığı, eğer herhangi bir sağlık ya da üreme organlarınızda ya da hücrelerinizde herhangi bir hormonal bozukluk yok ise sizlerin embriyo gelişimi oldukça sağlıklı bir yönde etkilenecektir. Fakat üreme hücrelerinizi de bir şekilde harekete geçirmeniz ve uyarmanız gerekmektedir. Doktorlar sizler için gerekli hapları verecektir.

Hapları tükettikten sonra sizler için bir gün belirlenir hem anne hem babadan üreme hücresi örnekleri alınarak steril bir ortamda Tüp Bebek Embriyo gelişecektir. Birbirleriyle döllendikten sonra bir süre uygun ortamda bekletilir. Bekletildikten sonra da anneye bir gün verilir ve o günde de sizlerin rahmine Embriyo konulur. Eğer hiçbir şekilde sağlık sorununuz yok ise embriyo sizin rahminizde gelişecek ve bebeğiniz artık büyümeye başlayacaktır. Bu tamamen sizlerin yaşam kalitesi ve üreme hücrelerinin de verimli olup olmamasına bağlıdır. Eğer yumurtanız ve eşinizin spermi döllendikten sonra uygun bir ortam oluşturulduktan sonra sağlıklı bir şekilde döllenmesi gerçekleştiyse sizlerin embriyosu oldukça sağlıklı bir şekilde büyüyecektir.

Hakkında admin

blank

Tekrar Deneyin

İlk Tüp Bebek Tedavisinde Hamile Kalanlar

İlk Tüp Bebek Tedavisinde Hamile Kalanlar

İlk tüp bebek tedavisinde hamile kalanlar oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır. Tüp bebek tedavisinin bu şekilde başarılı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir