Tüp Bebek Tedavisinde Her yumurta döllenir mi?

Tüp bebek tedavisinde yumurta geliştirmek için ilaçlar piyasaya sürüldüğünde, tüm yumurtaları aynı gelişme oranını göstermez. Buna ek olarak, yumurta toplama ve mikroenjeksiyon ve daha sonra döllenme ve bölünme gelişimi birbirleriyle uyuşmuyor. Bazıları gelişme göstermeyebilir veya gelişimin herhangi bir aşamasında durabilir. Şu ana kadar yapılan çalışmalar, embriyo gelişimindeki bu değişikliklerde en önemli faktörün yumurta ile ve doğal olarak embriyonun genetik yapısı ile ilişkili olabileceğini göstermiştir.

Tüp bebek tedavisi için yaş sınırı var mı? Yaş hamilelik şansını etkiler mi?

Yumurtalı herhangi bir kadın tüp bebek tedavisine katılabilir. 40 yaştan sonra hamilelik, devam eden hamilelik ve sağlıklı doğum azalır. 45 yaşından sonra, yumurta olsa bile, hamilelik oranı yaklaşık% 1 -% 5’tir. Yaşla birlikte hamilelik olasılığı azalır. Deneyimlerimiz, 45 ve 46 yaşındaki hastalardan kendi yumurtalarımızla hamile kaldığımızı ve sağlıklı bir doğum yaptığımızı göstermektedir.

blank

Tıkanmış tüpler hamile kalmanızı engelliyor mu? Tüplerdeki tıkanma IVF başarısını azaltır mı?

Tüplerdeki tıkanıklık normal hamilelik sürecini olumsuz etkiler. Yumurta ve spermin toplanması hamilelik sırasında düzenli olarak gerçekleştiğinden, embriyonun yaşamının ilk 5 gün süresi ve daha sonra uterusa aktarılması, kadının tüplerinde gerçekleşir. Tüp bebek tedavisi sırasında döllenme IVF tedavisi dışında gerçekleştiğinden, gebelik şansı değişmez. Sadece bazı durumlarda, tüplerde sıvı birikmesi nedeniyle, embriyo tutulumu olasılığı azalır ve LS kullanarak tüpü veya tüpleri kapatmak veya çıkarmak gerekebilir. Bu durumda, doktorunuz size ayrıntılı bilgi verecektir.

Hakkında admin

blank

Tekrar Deneyin

Ozon Tedavisi Tüp Bebek

Ozon Tedavisi Tüp Bebek

Ozon tedavisi tüp bebek tedavisi bir arada yürütüldüğü zaman elde edilen başarı oranının yüksek seviyeye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir